AVİO FİLM - BİNA CAM FİLMİ

Bina cam filmleri; güneşin verdiği ısısından korur, enerji maliyetlerinizi düşürür, sizler için konforlu bir çalışma ortamı sağlar, mekanda yeni bir görünüm kazandırır, eşyalarınızın renginin solmasını önler, binanız veya mekanınızın dış görünümü güzelleştirirken dekoratif anlamda farklılıklar yaratır.

Bina cam filmleri her türlü mimari camın kusursuz tamamlayıcısıdır.

Bulunduğunuz ortamda sıcaklığın ayarlanması ile konforu arttırır

Enerji tasarrufu sağlar Mobilya ve kumaşları korur güneşin şiddetli ısısından koruyarak solmasını, zamanla aşınmasını engeller

Camlarda yansımayı azaltır UV ışınlarını %99 engeller

Dekoratif olarak farklılıklar yaratır

Güncel mimari yapılarda yeni trend dışarıyı içeriye yansıtan, ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır.

Günümüz evlerinde ve ticari binalarında ise eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır.

 Bina dış cephelerinin fazlaca camlı olması çekici olduğu kadar bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir.

Konforun artması ile birlikte sıcak ve parlak ışığın azaltılması Ofiste çalışırken ya da evde dinlenirken doğrudan güneş ışığına maruz kalmak, göz kamaşmasına, yorgunluğa ve konsantrasyon bozukluğuna yol açar.

Yaşanılabilecek tüm olumsuzlukların hepsini ortadan kaldırmak artık elimizde.

 Cam Filmleri, camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Cam film uygulamaları gölgeli ve güneşli alanlar arasındaki sıcaklık balansını oluşturur, sert ve rahatsız edici ışığı engeller.

Cam Film uygulamaları iş yerlerinde kullanıldığı takdirde çalışma ortamı daha konforlu olacağından çalışanların üretim gücü artar.

Isıtma ve Soğutma masraflarını azaltır Kış aylarında ev veya ofisinizin, camlardan gelen soğuk hava nedeniyle birlikte insanlar daha fazla ısınabilmek için gereksiz yere daha yüksek fatura öderler.

 Az düzeyde ısı ve ışık yansıtan filmi, camın iç yüzeyine kaplanarak %30 ısı kaybını azaltmanız mümkündür. Bu durumun tam tersi yaz aylarında da geçerlidir.

Yazın evinizin veya ofisinizin soğutulması için yapılan masraflar cam filmi uygulamaları ile güneş sıcaklığını %79 kadar geri yansıtılmasıyla azalır.

Cam filmi uygulamaları sayesinde bizler yaşam ve çalışma alanlarımızda konforla çalışmaya devam edebiliriz.

Ev eşyaların ömrünü uzatır Zamanla güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, normal camların zararlı ultraviole ışınlarını geçirmesine nazaran profesyonelce kaplanan cam filmleri sayesinde meydana gelebilecek bu tür hasarların %99 engellenmiş olur.

Cam filmi uygulanan mekanlarda mobilyaların, halıların, perdelerin, zeminin ve duvar kağıtlarının uzun ömürlü olacağı anlamına gelir.

 Mekanlara Güzellik Katar Cam film uygulamaları cilalama veya boyama gibi masrafları olmaksızın mülk sahibine rahatsızlık, maddi zarar vermeden binalara yeni bir görüntü kazandırmaktadır.

Cam filmleri değişik renk ve örnekleriyle geniş bir yelpazeye sahiptir. Mürekkepli yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş cam filmleri binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir.

Binaların içerisi uygulanan cam filmleri ile güzel, şık, konforlu, yansıma yapmayan bir görüntüye erişir. Binanın mimari görselliği, dış cephe tasarımına uygun, görsel zenginlik katarlar.

 

neden AVİO FİLM ?

TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMLERİMİZİ HARMANLAYARAK, YAPTIĞIMIZ İŞİN EN İYİSİNİ YAPMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.

Üstün Hizmet Anlayışı

Kaliteli ve en iyi malzemelerle , en iyi işçiliğin buluştuğu AVİO FİLM ile memnuniyetiniz en üst seviyede olacak

Yenilikçi & Kaliteli Ürünler

AVİO FİLM, kaliteli ve kendine özgü ürünlerin uygulayıcısı olmaktan, kendi marka değerini oluşturmaktan gurur duyar.

Size Özel

Karaya veya Deniz araçları, Ev,Ofis veya Bina Cam filmleri için en kaliteli hizmetin adresi AVİO FİLM'de buluşalım.

Kalite

Üstün kalite hizmet standartlarımızla, kalitemizden asla taviz vermiyoruz ve yaptığımız işlerin sonuna kadar arkasında duruyoruz.