AVİO FİLM - YAT VE MOTORYAT

AVİO ile görünümüzü değiştirin…

 “Aşırı ısının ve parlak ışığın yolculuğunuzu etkilemesine izin vermeyin.”

YATINIZIN VEYA TEKNENİZİN SERİNLİĞİNİ KORUYUN:

 Bir sonraki yolculuğunuzun AVİO'nun uuguladığı cam filmleriyle daha konforlu geçmesini sağlayın. Güneş ışınlarının yat veya tekne içini çekilmez derecede sıcak hale getirdiğini hepimiz biliyoruz. Ancak cam filmiyle yatınızın veya teknenizin iç serinliğini koruyabilirsiniz. Yaz aylarında yatınızın, teknenizin içi güneşin kostik sıcağından etkilenir, çoğu zaman teknenizi, yatınızı soğutmak için klimanızı tam kapasite çalıştırmak zorunda kalırsınız. Yolculuğa çıktığınızda gözünüzü alan parlak ışık, dikkati dağıtan tehlikeli bir duruma dönüşebilir. Cam filmleri yat ve tekne içlerinin çok ısınmasını engelleyerek daha konforlu ve daha serin bir sürüş sunar. AVİO yat ve tekne cam filminin yüzey sıcaklığını 1° ‘dir.

YAT VE TEKNENİZİN BOYASINI KORUYUN:

 Boya koruyucu şeffaf film yolda önünüze çıkan tüm zorluklara karşı koruma sağlar. Taşlar, mıcır, yoldaki moloz yığınları ve kışın dökülen tuz veya kumlarKarartılmış yan camlara uygun kömür renk tonları Teknenizi, yatınızı daha serin ve daha konforlu kılar %99'dan fazla ultraviyole (UV) ışın koruması sağlar. Döşeme ve eşyalarınızın renklerinin solmasını ve çatlamasını engellerYatınızın, teknenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz

TEHLİKELİ UV IŞINLARINI ENGELLEYİN:

 AVİO ile UV ışınlarını engellemenize yardımcı olarak sağlığınızı da korur. Deri kanseri riskini azaltır. Tekne ve yat kaptanlarının güneş ışınlarına karşı korumasız kalmaları nedeniyle cilt kanseri riskinin daha yüksek oranda olduğunu biliyor musunuz? Çoğu insanın inanmakta güçlük çektiği bilimsel bir gerçek. Teknenizin, yatınızın camları kapalıyken güneş yanığından etkilenmemiz pek mümkün olmasa da, zararlı ultraviyole (UV) ışınları cildinizin erken yaşlanmasına veya cilt kanserine neden olabilir. UVa ışınlarından kaynaklanan zarar yaşlanma sürecini çabuklaştırır, kırışıklıkları ve hatta kanser riskini artırır. ABD’de yapılan bir araştırma sonucu, kaptanların yat veya tekneleri kullanırken güneş ışınlarına korumasız kalmaları nedeniyle sol kısımda cilt kanseri riskinin daha yüksek oranda olduğu tesbit edilmiştir. Sağlığınız bizim için değerli. Artık çözümü varken neden bu riski alasınız?AVİO ile zararlı UV ışınlarının %99’dan fazlasını engeller. Bu yüzden uluslararası Cilt Kanseri Vakfı, etkili UV korumasının bir parçası olarak cam filmi kullanılmasını tavsiye etmektedir.

 

neden AVİO FİLM ?

TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMLERİMİZİ HARMANLAYARAK, YAPTIĞIMIZ İŞİN EN İYİSİNİ YAPMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ.

Üstün Hizmet Anlayışı

Kaliteli ve en iyi malzemelerle , en iyi işçiliğin buluştuğu AVİO FİLM ile memnuniyetiniz en üst seviyede olacak

Yenilikçi & Kaliteli Ürünler

AVİO FİLM, kaliteli ve kendine özgü ürünlerin uygulayıcısı olmaktan, kendi marka değerini oluşturmaktan gurur duyar.

Size Özel

Karaya veya Deniz araçları, Ev,Ofis veya Bina Cam filmleri için en kaliteli hizmetin adresi AVİO FİLM'de buluşalım.

Kalite

Üstün kalite hizmet standartlarımızla, kalitemizden asla taviz vermiyoruz ve yaptığımız işlerin sonuna kadar arkasında duruyoruz.